Lwów

Podziemne Miasto. Rozwój i promocja turystyki polsko-ukraińskiej poprzez stworzenie transgranicznej marszruty turystycznej trasami podziemnymi Lwowa, Lublina, Rzeszowa

Celem wspólnych działań jest podniesienie turystycznej atrakcyjności obszaru przygranicznego  Polski i Ukrainy.  W trakcie realizacji projektu zostanie opracowana kompleksowa dokumentacja trasy turystycznej, która będzie w przyszłości uruchomiona w piwnicach pod lwowskim Starym Miastem. Przy tworzeniu trasy we Lwowie zostaną wykorzystane doświadczenia polskich partnerów z Lublina i Rzeszowa.

Powstaną też komputerowe wizualizacje tras podziemnych Lublina, Lwowa i Rzeszowa, a także zestaw różnorodnych materiałów promocyjnych, które wspomogą popularyzację tras podziemnych i przyciągną do naszych miast nowych turystów.

Wystawa "Lwów" Wasyla Pyłypiuka

W kwietniu i maju 1996 roku w Galerii Teatru NN miała miejsce wystawa lwowskich fotografii Wasyla Pyłypiuka.

Wystawa lwowskiej grupy fotografów Biały Kwadrat

Od 2 do 18 czerwca 2010 roku w Galerii NN miała miejsce wystawa lwowskiej grupy fotografów Biały Kwadrat w składzie: Oleksandr Taran, Oleksij Pisztar, Oleksij Frankewych, Jurij Kowalczyk.

Wystawa Mychajło Krasnyka

W dniu 12 października 1993 roku w Galerii Teatru NN odbył się wernisaż wystawy malarstwa i grafiki Mychajło Krasnyka.

Wystawa "W kręgu lwowskich artystów"

W dniu 1 września 1992 roku w Galerii Teatru NN odbył się wernisaż wystawy "W kręgu lwowskich artystów".

Wystawa Stowarzyszenia Artystycznego „Szlach” ze Lwowa

14 listopada 1991 w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN” otwarto wystawę prac czterech grafików związanych z grupą „Szlach” ze Lwowa.

 

Wystawa Myrosława Jahody

Grafika autorstwa Myrosława Jahody

W dniach od 14 grudnia 1991 roku do 10 stycznia 1992 roku w Galerii Teatru NN miała miejsce wystawa malarstwa i rysunku Myrosława Jahody, artysty tworzącego we Lwowie. Lubelska wystawa była pierwszą indywidualną ekspozycją jego prac.
 

Subskrybuje zawartość