28.03.2017

28.03.2017 - 28.03.2017

Inspiracje po lubelsku I edycja

Jesteśmy w Mieście Inspiracji. W mieście, którego bogata, wielowiekowa historia jest ciągle dopisywana przez nas, mieszkańców i bywalców Lublina. Każdy z nas ma ciekawą i ważną historię do opowiedzenia. Historię, która urzeka, inspiruje, daje nadzieję i wiarę we własne możliwości, poszerza pole widzenia i motywuje innych do działania.

„Inspiracje po lubelsku” to cykliczne wydarzenie, podczas którego ludzie związani z Lublinem opowiadają o swoich ważnych i kluczowych doświadczeniach życiowych i tym samym inspirują mieszkańców do bycia lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi, do zmiany swojej lokalnej rzeczywistości oraz do podejmowania nowych wyzwań, które są początkiem ich osobistego sukcesu.
Przyjdź, posłuchaj najlepszych mówców i wyjdź z nowymi pokładami energii. Inspirujmy się!

Pierwsze spotkanie „Inspiracji po lubelsku” odbędzie się 28 marca, o godz. 18.00 w Domu Słów. Tematem przewodnim będzie… po prostu „Inspiracja”.

Czym ona jest? Jaką rolę odegrała w życiu prelegentów? Jak można nią zarazić? Jak z nią wyjść i zmieniać swój świat? Na te pytania odpowie pięciu wyjątkowych mówców, którzy swoim słowem poruszą serce i wyobraźnię słuchaczy.

Już 28 marca wystąpią:

- Marcin Kruk - urodzony kreator-muzyk (marcinkrukmusic.pl), mówca (toastmasterslublin.pl) , konferansjer (poprowadzeto.pl), organizator eventów (promoters.pl). Uwielbia: podróże, zabawy słowem i niezależność, choć sam uzależniony jest od działania. W wystąpieniach przekazuje swój sposób na szersze i głębsze postrzeganie otaczającej nas rzeczywistości.

„Testuj, testuj”

„Jeśli będziesz robił, to co kochasz, nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu.”
„Musisz odpowiedzieć sobie na jedno zaj.. ważne pytanie: co lubię w życiu robić?”

Piękne zdania, nieprawdaż? Brakuje w nich pewnego elementu: informacji o tym, jak się dowiadywać, co naprawdę kochasz, kim jesteś, co naprawdę lubisz? Ja powiadam: dowiaduj się! W życiu byłem lub jestem: prezenterem radiowym, dziennikarzem portalu, prezesem organizacji non-profit, sprzedawcą prądu, piłkarzem, konferansjerem, mówcą, muzykiem, przedsiębiorcą, organizatorem eventów, rzecznikiem prasowym … i wiele innych. Moja droga nauczyła mnie wiele, o tym jak rozpoznawać swoje powołanie. Trzeba TESTOWAĆ nowe rzeczy, czyli po prostu działać, działać, działać. Reszty dowiesz się z mojego wystąpienia.

- Kornel Tomicki - aktor, mówca, trener – wszystko zależy od sytuacji, w której się znajduję. Jednak podczas tego wystąpienia chcę być dla Ciebie po prostu człowiekiem, który podzieli się z Tobą swoimi osobistymi przeżyciami.

„Zamiast ‘chcę być – będę’”

Przez naszą głowę przemyka codziennie setki różnych myśli. Na ich podstawie wyciągamy wnioski, podejmujemy działania, a także opieramy swój system wartości i poglądy, którymi kierujemy się w życiu. Wszystkie informacje siedzące w naszej głowie traktujemy jako swoje. Czy aby na pewno tak jest i jakie są tego konsekwencje? O tym przekonasz się słuchając mojej historii.

- Ewelina Wadowska - jest wizażystką, stylistką, trenerem i przedsiębiorcą - prowadzi portal internetowy MUA.PL oraz salon fryzjersko-wizażowy Willa Różana hair&makeup w Lublinie.

„Just do it!”

Bardzo często słuchamy, a nie słyszymy. Robimy, a nie działamy. Pracujemy, a nie zarabiamy. Chcemy biegać, a nie umiemy chodzić. Najprostsze rzeczy wydają się najtrudniejsze. Zamiast działać, tracimy czas na myślenie o działaniu. Zainspiruję Cię do tego, by działać!

- Wojciech Mach - jest mówcą, podróżnikiem i edukatorem. Na co dzień prowadzi zajęcia i prezentacje podróżnicze dla młodzieży szkolnej. Oprócz tego jest mówcą i bywa konferansjerem. A w wolnych chwilach podróżuje autostopem.

„Złoty środek”

Jak odkryć swoją życiową misję, pracę w której będę mógł się realizować? Te pytania towarzyszyły mi od początku studiów. Żeby znaleźć odpowiedź, średnio co trzy miesiące zmieniałem pracę. Wypróbowałem wielu zawodów. Dowiedziałem się też, czego absolutnie nie chcę robić. I w końcu udało się! Odnalazłem swoją drogę! Jednak poszukiwania trwały niemal 10 lat. Czy można to zrobić szybciej? Okazuje się, że tak. I o tym będzie moje wystąpienie.

Spotkanie poprowadzi Bartek Liberski - twórca "Inspiracji po lubelsku".

 

 

MEDIA O WYDARZENIU

 

Inspiracje po lubelsku I edycja

https://allevents.in/lublin/inspiracje-po-lubelsku-i-edycja/1259146494169460

 

Inspiracje po lubelsku I edycja

http://www.gielda-eventow.pl/event/inspiracje-po-lubelsku-i-edycja/

 

Inspiracje Po Lubelsku

https://goingapp.pl/evt/692415/inspiracje-po-lubelsku

 

Inspiracje po lubelsku

http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/Lublin/1,45,379780,Inspiracje-po-lubelsku.html

 

RUSZA CYKL „INSPIRACJE PO LUBELSKU”

http://studencki.lublin.pl/rusza-cykl-inspiracje-po-lubelsku/

Rodzaje działań: wydarzenie
Programy: Dom Słów