01.03.2017

01.03.2017 - 31.03.2017

Zostań wolontariuszem/ką Miasta Poezji!

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy osób od 15 do 65. roku życia chcących aktywnie włączyć się w tworzenie X Lubelskich Spotkań Literackich "Miasto Poezji" (31 maja - 3 czerwca).

Do kiedy możesz się zgłaszać?

Nabór wolontariuszy trwa do 31 marca 2017 r. Po prostu wypełnij formularz dostępny tu: zobacz
O wynikach naboru zostaniecie poinformowani do 07 kwietnia 2017 r. :)

Przy czym możesz nam pomóc?

Przy:
1. Grupie Biuro Festiwalowe - w ramach tej grupy przygotowujemy pakiety informacyjne dla poetów, dystrybuujemy materiały promocyjne (głównie afisze), pełnimy dyżury w biurze festiwalowym oraz jesteśmy odpowiedzialni za obsługę punktów informacyjnych.
2. Grupie Małe Miasto Poezji - w ramach tej grupy czytamy bajki w przedszkolach, animujemy działania wokół Wędrującego Drzewa Opowieści i na Podwórku Domu Słów, opiekujemy się spotkaniami i warsztatami dla dzieci.
3. Grupie Terytoria Poezji - w ramach tej grupy działamy w przestrzeni miasta! Czytamy wiersze, wspieramy działania animacyjne tam się odbywające.
4. Grupie Edukacja - w ramach tej grupy pomagamy przy warsztatach i spotkaniach poetyckich organizowanych w szkołach i w Domu Słów.
5. Grupie Foto - w ramach tej grupy prowadzimy fotodokumentację podczas różnych wydarzeń realizowanych w ramach Festiwalu.

Co Ci oferujemy?

Przede wszystkim znajomości na całe życie! Gwarantujemy pracę w fajnym zespole i moc atrakcji (zarówno przed festiwalem jak i w trakcie)! Oczywiście też zaświadczenia o wolontariacie i niepowtarzalne podziękowania zaprojektowane specjalnie dla Was!

Koordynatorka wolontariuszy/ek: Monika Czapka
Kontakt: monika.czapka@tnn.lublin.pl

Rodzaje działań: wydarzenie
Programy: Dom Słów