TechKlub Lublin - spotkania o wykorzystaniu nowych technologii (7.10.2015)

Na dwunastym spotkaniu TechKlubu Lublin Marzena Młynarska opowiedziała o programie Technologie.org.pl, dzięki któremu polskie organizacje pozarządowe mogą skorzystać ze specjalnej oferty taniego oprogramowania i sprzętu sieciowego.  Grzegorz Jędrek pokazał kilka pomysłów na to jak wykorzystać pakiety reklamowe od Google, które możecie otrzymać w ramach programu Technologie.org.pl. Podzielił się też swoim doświadczeniem w korzystaniu z narzędzi Facebooka.

Temat spotkania: Nowe technologie w akcji
 
Program:
 • 18:00 - Program Technologie.org.pl czyli produkty technologiczne dla organizacji pozarządowych - Marzena Młynarska
 • 18:40 - Reklama w Google i reklama na Facebooku – kulturalne zestawienie - Grzegorz Jędrek
   
 • 19:10 - Foresight technologiczny DELab Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego – zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie
   
 • 19:20 - Networking

 

Prelegenci:
 • Marzena Młynarska (Technologie.org.pl)
  Na co dzień zajmuję się obsługą programu Technologie.org.pl od chwili rejestracji aż po końcową realizację zamówień. Wspieram organizacje w procesie uzyskiwania nowych technologii i korzystania z nich. Wierzę, że nowe technologie, a dokładnie wiedza jak ich używać, znacznie usprawnia pracę organizacjom pozarządowym i pozwala uzyskać ich pełen potencjał.
 • Grzegorz Jędrek (Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN)
  Pracował jako specjalista ds. mediów społecznościowych w Dziale Promocji i Kontaktów Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, gdzie był odpowiedzialny między innymi za kampanie rekrutacyjne w Mediach Społecznościowych (Facebook Ads)  i wyszukiwarkach internetowych (SEO, Google AdWords), oraz za budowanie wizerunku uczelni w sieci (kampanie wiralowe, prowadzenie stron i komunikacja z użytkownikami). Obecnie jest specjalistą ds. komunikacji zewnętrznej w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN”. Prowadzi zajęcia na KUL poruszające tematykę styku Nowych Mediów i literatury.

 

Termin wydarzenia: 07.10.2015 r., godzina: 18:00
Miejsce: Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", sala czarna
Zarejestruj się: http://techklublublin.evenea.pl/
Strona wydarzenia: http://www.technologielokalnie.pl/techklub/lublin/