23.11.2012

23.11.2012 - 25.11.2012

Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” – gość specjalny targów 3D POLAND 2012

 

W trakcie pierwszych organizowanych w Polsce targów technologii Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" prezentował projekt „Lublin 2.0”, czyli interaktywne makiety Lublina z różnych epok historycznych – Lublin z XIV, XVI i XVIII wieku, Lublin z jego dzielnicą żydowską, Lublin przedwojenny, a także wirtualny spacer „Lublin Czechowicza”.

 

Wszystkie wymienione atrakcje wzbogaciły filmy stworzone z wykorzystaniem makiet oraz komentarz na żywo. Dodatkowo dla gości targów przygotowane zostały samodzielne stanowiska multimedialne, na których można było zapoznać się z tajnikami pracy ośrodka.

Specjalnie dla targów 3D POLAND 2012 ośrodek przygotował premierowy wirtualny szlak turystyczny Lublin Unii Lubelskiej, wykorzystujący najnowsze osiągnięcia technologii 3D i poszerzonej rzeczywistości. Więcej na temat projektu Lublin 2.0 można znaleźć na stronie: przewodniki.teatrnn.pl

 

 

TARGI 3D POLAND 2012 odbyły się 23-25 listopada 2012 w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targów Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie. Organizatorami imprezy były Wschodni Klaster ICT oraz Targi Lublin S.A.

Targi 3D POland 2012 to niepowtarzalne wydarzenie mające na celu umożliwienie spotkania biznesu, nauki, rozrywki i sztuki, będące doskonałą okazją do prezentacji najnowszych produktów, usług, sprzętu i wydawnictw związanych z technologią 3D.

Targi były nie tylko możliwością prezentacji ofert poszczególnych wystawców. Dzięki licznym wydarzeniom towarzyszącym, wśród których znjdowały się zarówno konferencje i spotkania specjalistyczne jak i pokazy dla szerokiej publiczności, impreza ta stała się akceleratorem postępu wielu dziedzin mogących korzystać z dorobku tej branży.

 

 

Teksty pochodzą ze strony: www.3dpoland.targi.lublin.pl

 

 

Informacje o targach w mediach:

http://www.lsi.lublin.pl/wydarzenia-2012-r/70-listopad-2012/1875-targi-3...

http://www.itlublin.pl/node/531

http://www.tvp.pl/lublin/aktualnosci/rozmaitosci/sprzet-multimedialny-gr...

http://moje.radio.lublin.pl/teatr-nn-poszerza-rzeczywistosc.html