afisze i druki akcydensowe

W Domu Słów powstają druki okolicznościowe wykonywane w ramach wydarzeń Ośrodka "Brama Grodzka - Teatr NN". Skład i druk odbywa się ręcznie, na tradycyjnych maszynach drukarskich. Wiele z tych maszyn i czcionek zostało ocalonych od zniszczenia. Druki wykonujemy na papierze zwykłym lub czerpanym w naszej pracowni papieru. Opiekunem zecerni i drukarni jest Robert Sawa, opiekunem papierni Sylwia Woźniak. 


Skład ręczny i druk: R.S.   Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S. 

Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.

Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.

Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.   Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.    

Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.  Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S. Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Skład ręczny i druk: R.S.Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę Afisz wykonany przez Roberta Sawę

Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta Sawę Okładka Poematu o Mieście Lublinie - druk wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę

Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę na papierze zrobionym przez Sylwię Woźniak.Druk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę na papierze zrobionym przez Sylwię Woźniak.Afisz wystawy Don Kichot wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy wykonany przez Roberta Sawę.Afisz wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta SawęAfisz wykonany przez Roberta Sawę na papierze czerpanym zrobionym przez Sylwię WoźniakAfisz wykonany przez Roberta Sawę.

 Afisz wykonany przez Roberta Sawę na papierze czerpanym zrobionym przez Sylwię WoźniakAfisz wykonany przez Roberta Sawę na papierze czerpanym zrobionym przez Sylwię WoźniakAfisz Anioł w Bramie wykonany przez Roberta SawęDruk okolicznościowy Puste miejsce przy stole wykonany przez Roberta Sawę na papierze czerpanym wykonanym przez Sylwię Woźniak