Wystawa prac dyplomowych studentów Wydziału Artystycznego UMCS

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac dyplomowych studentów Wydziału Artystycznego UMCS (Pracowni grafiki projektowej)!

Na wystawie zaprezentowane są książki, publikacje i ilustracje zaprojektowane przez Gabrielę Centkowską, Renatę Kamińską, Bartosza Łukasiewicza, Agnieszkę Szmidt powstałe w 2017 roku pod kierunkiem dr hab. Krzysztofa Rumowskiego.

Gabriela Centkowska - studentka V roku grafiki na specjalności grafika projektowa. Brała udział w kilku studenckich wystawach zbiorowych rysunku, fotografii, ceramiki. Prezentowała animacje na Festiwalu Filmu Autorskiego OFAFA 2016 w Krakowie. Od 2015 r. współpracuje z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji.

Renata Kamińska - studentka V roku na specjalności grafika projektowa. Współorganizatorka warsztatów z Animacji poklatkowej dla dzieci w ACK UMCS „Chatka Żaka”. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych.

Bartosz Łukasiewicz - student V roku na specjalności grafika projektowa. Zajmuję się grafiką wydawniczą oraz typografią. Wystawy m. in. Międzynarodowe Biennale Plakatu w Lublinie (2015) i 7th International Student Competition w Skopje (2014).

Agnieszka Szmidt - studentka V roku na specjalności grafika projektowa. Współorganizatorka Plakatonu, konkursu na najlepszy plakat kulturalny Lublina. W roku 2014 wyróżniona na festiwalu filmów krótkometrażowych w Gdańsku za plakat Euroshors.