W nieoczywistym świecie kobiet - II Inspiracje po lubelsku

Jesteśmy w Mieście Inspiracji. W mieście, którego bogata, wielowiekowa historia jest ciągle dopisywana przez nas, mieszkańców i bywalców Lublina. Każdy z nas ma ciekawą i ważną historię do opowiedzenia. Historię, która urzeka, inspiruje, daje nadzieję i wiarę we własne możliwości, poszerza pole widzenia i motywuje innych do działania.

„Inspiracje po lubelsku” to cykliczne wydarzenie, podczas którego ludzie związani z Lublinem opowiadają o swoich ważnych i kluczowych doświadczeniach życiowych i tym samym inspirują mieszkańców do bycia lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi, do zmiany swojej lokalnej rzeczywistości oraz do podejmowania nowych wyzwań, które są początkiem ich osobistego sukcesu.
Przyjdź, posłuchaj najlepszych mówców i wyjdź z nowymi pokładami energii. Inspirujmy się!

2. spotkanie Inspiracji dedykujemy kobietom! Chcemy historiami naszych prelegentów – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – pokazać, jaka niesamowita i nie zawsze wykorzystana moc drzemie w paniach.

Co usłyszycie? Że:
- jesteście piękne i macie wszelkie powody, by się same doceniać,
- możecie osiągać sukcesy nawet w branżach uważanych za męskie,
- potraficie się wspierać i współpracować, wbrew obiegowej opinii, że „kobieta kobiecie wilkiem”,
- możecie swoją siłą imponować mężczyznom i przekonywać niedowiarków, że jesteście właściwymi osobami na właściwym miejscu.

A teraz niespodzianka! To spotkanie, jak i cel inspiracyjny, jest absolutnie niezaprzeczalnie w interesie… mężczyzn! Bo facetom zależy na tym, byście się rozwijały, kwitły i osiągały sukcesy, choć panowie nie zawsze sobie zdają z tego sprawę, że to właśnie w ich interesie. Mężczyźni potrzebują silnych kobiet. Dla lepszych związków, lepszych relacji, lepszych biznesów, lepszego świata. I mężczyźni usłyszą, dlaczego tak jest. Dlaczego nie trzeba bać się siły kobiet, tylko jej kibicować i wspierać jej rozwój.

Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie słyszeliście czegoś takiego ani o aspektach bycia kobietą, ani o relacjach damsko-męskich.
Warto przyjść i posłuchać – 25 kwietnia, godz. 18.00 w Domu Słów przy Królewskiej 17. Czekamy na Ciebie!

Prelegenci:

Dominika Migryt - mówca, blogerka, copywriter. W każdej z tych dziedzin projektuje słowem. Kiedyś chce wydać bestsellerową powieść. Póki co, uważnie słucha tego, co dzieje się wokół. Zdania, które stają się inspiracją, są bardzo przebiegłe. Ukrywają się w prostych sformułowaniach, takich jak: "I po co było wchodzić w tę kałużę?".

"Na najbliższych Inspiracjach po lubelsku opowiem o archetypach kobiecości i o tym, jak wykorzystać tę wiedzę, żeby być bardziej pewną siebie i lepiej komunikować się z otoczeniem. Teoretycznie my. kobiety, powinnyśmy rozumieć się bez słów, żyć w zgodzie i harmonii. Wspierać się nawzajem w swojej różnorodności. Jednak inność, która powinna być czymś pozytywnym, bo przecież czyni nas wyjątkowymi, staje się nieraz kością niezgody. Żeby lepiej rozumieć inne kobiety trzeba najpierw poznać samą siebie. Ważnym krokiem ku temu jest uświadomienie sobie swoich nieświadomości, a w tym pomogą nam wspomniane już archetypy kobiecości."

Paweł Kloc - fan współzawodnictwa, człowiek wielu pasji, zapalony sportowiec, mówca i nauczyciel. Pasjonat zarządzania projektami, zwiększania produktywności i dobrej książki.

„W swoim przemówieniu porównam życie do gry którą uwielbiam – do pokera. Opowiem o przełamywaniu stereotypów przez kobiety, ich karierze w branży IT oraz konsekwencjach podbramkowych decyzji. Zabiorę Was w podróż życia bliskiej mi osoby i zdradzę, kto i w jaki sposób może stać się ekspertem.”