5. Inspiracje Po Lubelsku - "Pokonać bariery"

Jesteśmy w Mieście Inspiracji. W mieście, którego bogata, wielowiekowa historia jest ciągle dopisywana przez nas, mieszkańców i bywalców Lublina. Każdy z nas ma ciekawą i ważną historię do opowiedzenia. Historię, która urzeka, inspiruje, daje nadzieję i wiarę we własne możliwości, poszerza pole widzenia i motywuje innych do działania.

Termin: 12.07, godz. 19.00
Miejsce: Dom Słów, ul. Żmigród 1/Królewska 17

„Inspiracje po lubelsku” to cykliczne wydarzenie, podczas którego ludzie związani z Lublinem opowiadają o swoich ważnych i kluczowych doświadczeniach życiowych i tym samym inspirują mieszkańców do bycia lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi, do zmiany swojej lokalnej rzeczywistości oraz do podejmowania nowych wyzwań, które są początkiem ich osobistego sukcesu.

Przyjdź, posłuchaj najlepszych mówców i wyjdź z nowymi pokładami energii. Inspirujmy się!

A tematem przewodnim 5. spotkania będą bariery i ich pokonywanie. Każdy z mówców opowie o swoich barierach, z jakimi przyszło im się mierzyć i o tym, jak sobie z nimi poradzili.

A na tapecie będziemy mieli barierę strachu, barierę niepełnosprawności, barierę językowo-kulturową i barierę wstydu.

Nie może Cię tam zabraknąć! Po poprzednich inspiracjach widzowie długo przeżywali emocje, które dostarczyli prelegenci. Jeśli chcesz przełamać swoje bariery, to 12 lipca (środa) musisz być z nami! :)