3. Inspiracje Po Lubelsku

Jesteśmy w Mieście Inspiracji. W mieście, którego bogata, wielowiekowa historia jest ciągle dopisywana przez nas, mieszkańców i bywalców Lublina. Każdy z nas ma ciekawą i ważną historię do opowiedzenia. Historię, która urzeka, inspiruje, daje nadzieję i wiarę we własne możliwości, poszerza pole widzenia i motywuje innych do działania.

„Inspiracje po lubelsku” to cykliczne wydarzenie, podczas którego ludzie związani z Lublinem opowiadają o swoich ważnych i kluczowych doświadczeniach życiowych i tym samym inspirują mieszkańców do bycia lepszymi i szczęśliwszymi ludźmi, do zmiany swojej lokalnej rzeczywistości oraz do podejmowania nowych wyzwań, które są początkiem ich osobistego sukcesu.
Przyjdź, posłuchaj najlepszych mówców i wyjdź z nowymi pokładami energii. Inspirujmy się!
Majowe, już 3. spotkanie, nosi tytuł: „Wyrwać się z Lublina? A po co?”.
- Czy Lublin to tylko przystanek na drodze do Warszawy, Krakowa czy Wrocławia?
- Czy w Lublinie można robić karierę i zarabiać duże pieniądze?
- Czy można NIE narzekać na Lublin, tylko wykorzystać jego potencjał do realizacji własnych planów?

O swoich doświadczeniach i sukcesach opowie Wam 4 prelegentów, którzy są najlepszym przykładem, że nie trzeba opuszczać Lublina, by osiągać sukces – swój mały, osobisty, lub też międzynarodowy.

Zapraszamy do Domu Słów 16 maja o godz. 18:00. Wejście znajduje się w podwórku kamienicy przy ul. Królewskiej 17. Wstęp wolny.